Tlen vs Powietrze

Czym sie różni powietrze od czystego tlenu?

Naturalne powietrze różni się od czystego tlenu, powietrze jest naturalnym skladnikiem środowiska, a tlen jest jednym elementem izolowanym. Oba mają ważną rolę do odegrania, ale mają różne skutki dla organizmu.

Powietrze

Nasze powietrze w puszkach pochodzi z gór jest to kombinacja tlenu, azotu, form węgla i innych naturalnie występujących elementów. Powietrze jest czyste, tak samo, jak byś sam stał na szczycie góry pomiedzy bujnymi zielonymi drzewami i śnieżnymi szczytami.
Sekret Vitality Air polega na uzyskaniu doskonałej mieszanki najczystrzego powietrza, która daje fizyczny i emocjonalny wzrost kondycji.

Tlen

Czysty tlen jest często używany w dziedzinach medycyny i atletyki również pomaga odzyskać zdrowie po urazach. Poprzez regularne wdychanie bardzo czystego tlenu, można odbudować mięśnie, a osobom z bardzo słabym układem oddechowym, ułatwia oddychanie.
Czysty tlen nie jest czymś przeciętnym dla organizmu człowieka, codzienne użycie może mieć szkodliwe skutki i może osłabić zdolność organizmu do oddychania w normalnych warunkach tlenu.

zamknij