Tlen - dlaczego warto używać?

Dla lepszej wydolności fizycznej

Sportowcy używają tlenu w celu zwiększenia wydajności i zachowania jak najlepszej sprawności. To naturalny sposób na utrzymanie ciała w stanie największego skupienia i wydajności, wiec zapomnij o piciu napojów energetycznych do walki ze zmęczeniem. Tlen jest nowym sposobem, aby dostać się na najwyższy poziom możliwości.

Dla lepszego samopoczucia po imprezie

Wszyscy doświadczyliśmy bolesnych skutków imprezy zakrapianej alkoholem. Kac jest fizycznym znakiem wpływu alkoholu na mózg. Alkohol obkurcza naczynia krwionośne w mózgu , obniża syntezę tlenu. Gdy poziom alkohol słabnie naczynia krwionośne rozszerzają się, powodując ból głowy, nasz produkt pomoże uniknąć Ci tych przykrych doznań i w pełni cieszyć się czasem zarówno w trakcje imprezy jak i po.

Dla relaksu i odpreżeia

Stres i niepokój mogą sparaliżować nawet najsilniejszy umysł...
Wdychanie czystego tlenu powoduje przekształcenie się szybkiego, płytkiego oddechu w powolny, głęboki a z każdym kolejnym czujesz jak napięcie znika.

Dla skrócenia czasu reakcji

Gaming jest sportem wymagającym błyskawicznej reakcje i długotrwałej koncentracji. Różnica między wygraną a przegraną jest wyłącznie sprawa szybkich decyzji. Więc pojawia się pytanie, w jaki sposób pozostać w stanie skupienia tak długo... systematyczne wdychanie naszego tlenu pomoże utrzymać Ci ten stan niewiarygodnie długo.

Czy wiesz, że w kabine samolotu panuje bardzo specyficzne środowisko? warto odpowiednio przygotowac sie do podróży żeby po niej czuć sie w pełni sił.


Kliamatyzacja, suche powietrze, ciśnienie a do tego mniejsza zawartość tlenu w powietrzu stad bierze się zmeczenie i senność nawet po krotkim locie, dzięki Vitality Air Pure Oxygen możesz przygotować swój organizm do lotu tak aby po nim być w pełnie atywny fizycznie i umystarczy. Wystarczy że przed lotem odpowiednio dotlenisz organizm.

zamknij