Skąd pochodzi nasze powietrze?

Park Narodowy Banff jest trzecim hisitorycznie parkiem narodowym na świecie, położony w prowincji Alberta w samym sercu gór skalistych Kanady, kilka kroków od lodowcowych szczytów. W 1984 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wybraliśmy powietrze z Banff ponieważ to niezapomniane miejsce...


Ludzie którzy odwiedzają to miejsce od razu odczuwają potrzebę wzięcia głębokiego oddechu i delektowania się tym momentem i czystością otaczającej ich natury. Niestety jest coraz mniej takich miejsc nie mówiąc jak ciężko jest do nich dotrzeć dlatego postanowiliśmy dać możliwość każdemu zafundowania sobie takiej chwili relaksu w dowolnym momencie.


Banff Air to nie tylko po prostu czyste górskie powietrze to emocjonalne doświadczenie którym chcielibyśmy się podzielić.

Lake Louise

Jezioro Louise jest częścią parku narodowego Banff w Albercie, to ulubione miejsce miłośników przyrody. Szmaragdowe jezioro otoczone pasmem gór skalistych. Chłodny wilgotny klimat i zapierający w piersiach widok to właśnie to czym chcemy się z wami podzielić.

zamknij